Jesteś tutaj bo chcesz zobaczyć swój świat na przepięknych zdjęciach.
Stoisz przed dylematem, gdzie znaleźć ten złoty środek, jak skomponować idealny zestaw zdjęć dla Ciebie.
Pragniesz zachować momenty na zawsze na zdjęciach o najwyższej jakości.

Cześć, mam na imię Gosia

Jestem fotografką i kreatywną duszą.
Mam osobowość, która jest kopalnią pomysłów, a mój zapał i energia udziela się przy każdej sesji zdjęciowej.

Moimi fundamentami są świadomość, kreatywność i wizja.

Jestem człowiekiem relacji, kocham otaczać się ludźmi i dla nich kreować piękne fotografie.

Nie ma dwóch takich samych zachodów słońca, tak jak nie ma dwóch takich samych sesji zdjęciowych...

Fotografia to mój sposób na życie
a wielowymiarowość to mój supertalent.

Co mówią moi klienci

Sesja kobieca

"Polecam całym sercem - świetne oko, luz, bezpośredniość i ciepło sprawiające, że będziecie mieć zdjęcia, na które wciąż będziecie chcieli patrzeć. Zdjęcia, które oddadzą wasze charaktery i wydobędą to, co warte pokazania. Po prostu."

Lidia

Sesja ciążowa oraz rodzinna

"Gosia potrafi w przepiękny sposób uchwycić to, co trudno pokazać na zdjęciu - uczucie, emocje, więź. Sesje, na których byliśmy, przeprowadzone były w bardzo ciepłej, przyjaznej i luźnej atmosferze. Kadry bronią się same, cieszą oko, a dla nas są przede wszystkim wspaniałą pamiątką."

Ilona

Sesja rodzinna

"Gosia jest naprawdę świetna w tym co robi. Nigdy nie lubiłam zdjęć- samego ich robienia a jeszcze bardziej tego jak na nich wychodziłam. Jednak Gosia potrafiła stworzyć takie warunki i atmosferę że naprawdę czułam się dobrze, nie skrępowania a wręcz chciałam jeszcze;) A zdjęcia wyszły naprawdę super:) musze wspomniec rowniez ze Gosia ma świetne podejście do dzieci potrafi tak je zainteresować że moja mega ruchliwa córeczka potrafiła przez dłuższą chwilę zapozowac. A zdjęcia wyszły piekne:) Dziękujemy jeszcze raz Gosiu. I zdecydowanie polecamy."

Marta Wlazło

Reportaż komunijny

"Dziękujemy na uwiecznienie wyjątkowego dnia naszego syna - 1 komunii św. , pełen profesjonalizm, Gosia w pełni angażuje się, potrafi zaskoczyć tak ze efekt pracy przekracza nasze oczekiwania, w pełni polecam, profesjonalizm, świetna atmosfera, poczucie humoru. Gorąco zachęcam, współpraca z Gosia to sama przyjemność"
Anna i Marcin

Sesja wizerunkowa

"Moją sesję z Gosią wspominam fantastycznie. Nie tylko mam świetne zdjęcia, ale co chyba najważniejsze, sama sobie się na nich podobam 😉 Gosia stworzyła podczas sesji super atmosferę, czułam się z nią bezpiecznie i na luzie. Dopiero po otrzymaniu zdjęć do selekcji miałam prawdziwy dylemat, które wybrać. Gosia to prawdziwa profesjonalistka, kreatywna i uważna, pełna energii. Polecam z całego serca!"

Beata Kosiacka

Sesja rodzinna

"Gosia to osoba o niezwykle wrażliwej duszy, wszechstronna i profesjonalna . Praca z nią to prawdziwa przyjemność . Polecam w 100% tę firmę, bo to niezawodność połączona z jakością ❤️
Jesteśmy urzeczeni i zachwyceni. Dla nas to był wyjątkowy, magiczny czas ❤️ Dziękujemy Nida foto, już niedługo kolejne spotkanie"
Kasia i Mariusz

Sesja wizerunkowa

"Dziękuję za przepiękne i ogromnie wzmacniające doświadczenie, cudownie było odnaleźć się w tak profesjonalnych a zarazem wyrozumiałych rękach. Dziękuję i na pewno skorzystam ponownie."

Marta Dębowska

Sesja wizerunkowa

„Spotkanie z Gosią na sesji było bardzo wartościową współpracą. Lekka, radosna atmosfera na sesji. Uważność na moje potrzeby, ciekawe pomysły. I na koniec oczywiście piękne zdjęcia. Dziękuję i polecam.”

Tatiana Pałucka

Sesja portretowa oraz rodzinna

"Podczas sesji zdjęciowej Gosia tworzy luźną atmosferę. Sugeruje ustawienie, prowadzi modela tak, żeby nie czuł się zagubiony. Efektem jej sesji są piękne i prawdziwe ujęcia. Polecam współpracę z Nida Photo. Zawsze jestem zadowolona, a zamówione zdjęcia stanowią dla mnie wspaniałą pamiątkę."
Kasia Leszczyńska

Sesja rodzinna oraz ciążowa

"Wielkie podziękowania dla Gosi za pomysłowość w organizacji sesji oraz pogodne zdjęcia, pomimo niesprzyjającej pogody. Małgosia pomogła nam swobodnie poczuć się na sesji, a swoim pozytywnym usposobieniem i podejściem do dzieci wyczarowała piękny uśmiech na twarzy naszego synka. Umiejętnie uchwyciła rodzinną więź i naszą rodzicielską radość. Dzięki Nida Photography mamy cudowna pamiątkę z tego pięknego momentu, kiedy nasz syn jest słodkim, małym szkrabem oraz jeszcze wcześniej, gdy na niego czekaliśmy."

Anna Pająk

Sesja plenerowa

"Podczas sesji Gosia potrafi wprowadzić przyjazną i luźną atmosferę. Z jednej strony sama proponuje piękne miejsca i ciekawe ujęcia, z drugiej strony jest otwarta na pomysły swoich modeli. Czuliśmy się bardzo swobodnie i widać to na fotografiach, które Gosia wykonała po prostu pięknie. To był bardzo przyjemnie spędzony czas i pozostała nam wspaniała pamiątka na lata."

Joanna i Giannis

Sesja wizerunkowa oraz rodzinna

"Gosia jest autorką mojej "zawodowej" sesji zdjęciowej. Był to świetny wybór. Dynamika dnia była świetna a rezultaty super 🙂. Tak więc jak przyszła pora na sesję rodzinną nie miałam wątpliwości kogo wybrać. Gosia świetnie podeszła do dzieci (lat 7 i 3), sesja poszła sprawnie i mamy piękną pamiątkę 🙂. Do tego wszystkiego, komunikacja z Gosią się świetna. Zdjęcia do obejrzenia są dostępne bardzo szybko. O wszystkim co istotne jestem informowana na bieżąco. Jednym słowem serdecznie polecam."

Kasia Wardecka

Reportaż komunijny

"Sesja dla mnie niezapomniana. Gosia z doskonałym wyczuciem odnalazła najpiękniejsze i najciekawsze ujęcia w tak ważnym dla nas dniu. Zdjęcia pełne niesamowitej atmosfery, każdy szczegół ma znaczenie. Doskonała współpraca, profesjonalna realizacja. Polecam wszystkim."

Dorota Staniak

Wspaniałego dnia!

Zobacz galerię moich zdjęć.

Z cennikiem zapoznasz się tutaj.