Sesja beauty

with Brak komentarzy

Nie ma lepszego czasu, żeby zabłyszczeć, niż karnawał!

Dokładnie tak było przy okazji projektu Edyty Miedzińskiej, w którym zdjęcia mojego autorstwa obrazują precyzyjne makijaże stworzone przez Edytę i fryzury ułożone przez Sebastiana Kaliszewskiego.

Gdy retuszowałam te fotki miałam wielką frajdę z tworzenia możliwie jak najpiękniejszego obrazka. Czułam się jak wirtualna kosmetolog, która dopieszcza i tak piękną skórę do perfekcji. Kluczem dla mnie było jednak nie przesadzić!

Nie zgadzam się na sztuczność i wygładzenie do tego stopnia, że naturalność jest bliska zeru. Widziałam wiele zdjęć, w których skóra pozbawiona jest jej naturalnych walorów. Bohaterki zdjęć to atrakcyjne kobiety, które dzięki makijażowi Edyty wyglądały bardzo pięknie. Taki był cel tej sesji zdjęciowej. Enjoy!

Zdjęcia kobiet sprawiają mi wiele przyjemności. Więcej możesz zobaczyć tutaj.

 

Bohaterki sesji:

  • Ewa
  • Marta

Makijaż: Edyta Miedzińska Makeup Styl

Fryzury: Sebiastian Kaliszewski

I jeszcze backstage z sesji.

Dobra atmosfera i pełne zaangażowanie w trakcie sesji dla mnie to klucz do sukcesu.

Brakuje jeszcze godzin pracy spędzonych przy komputerze - czyli retusz zdjęć. To też jest częścią backstage, który rzadko ktokolwiek pokazuje, a ten, który nie miał okazji się w to zagłębiać, nie wie o co tyle zamieszania.

Gdy robiłam pierwsze kroki z fotografią parę lat temu obrabiałam zdjęcia aplikacjami VEVO, potem Snapseed, aż wreszcie nadszedł czas na odejście od komórki i wzięcie się za Lighroom i Photoshop. Różnica jest diametralna. Wspaniale jest iść do przodu. Nie ważne ile bym to robiła zawsze można jeszcze inaczej. Uwielbiam się rozwijać!

 

Leave a Reply