władza

with Brak komentarzy

Czy wiesz czym są wglądy?
Wglądy uzyskuję po tym, gdy jestem gotowa i otwarta, żeby dowiedzieć się prawdy. Wtedy przychodzi do mnie informacja, wiadomość, takie uczucie, niektórzy nazywają to intuicją inni przeczuciem. Czasem trudno to objąć rozumem i słowami.

Temat władzy przyszedł do mnie ostatnio w sferze tego, kto ma nade mną władze a nad kim ja.

Jak zaczęłam szukać odpowiedzi w życiu i nie bylam w stanie sama odpowiadać na pojawiające się pytania, zaczęłam poszukiwania nauczycieli, mędrców, guru.

Paru takich znalazłam, którzy prawili bardzo mądrze. Uczyłam się od nich i chłonęłam jak się warto zachowywać, odzywać, porozumiewać, co mówić i rozumieć siebie, co myśleć, co czuć.

Co i rusz pojawiali się nowi przewodnicy, nie ujmujący poprzednikom, acz z czymś nowym do zaoferowania i niesamowicie fascynujący.

I tak dodawałam do mojego słownictwa nowe sformułowania, pojęcia etykiety, budowałam konstrukcje w umyśle, żeby zrozumieć te wszystkie rzeczy niby niepojęte rzeczy.

Nie zrozum mnie źle, to wszystko było potrzebne i właściwe na tamten czas. Jestem wdzięczna za każda osobę, która stanęła na mojej drodze i pozostawił swój ślad.

Aż przyszła pewna osoba, o której nie wiedziałam nic. Nie szukałam i nie sprawdzałam. Zaufałam. A ona mi wskazała, ze tę najważniejszą władzę nad sobą oddałam innym, którym uwierzyłam podczas mojej wędrówki.

Bardzo mocno to poczułam.
To była praca w technice MAT.
A po wszystkim przyszła ogromna moc. Spokój.

I wiara w to, że wszystkie odpowiedzi są we mnie i ja jestem w stanie mieć nad sobą tę jedyną i najważniejsza władzę.

I nie wiem, które zdjęcie jest właściwsze. Pączka, który dopiero się rozwinie, czy kwiaty z którego już opadły prawie wszystkie płatki, ale rozsieje nasiona, żeby powstawał piękny #ogród...

Leave a Reply