Optymalna

Po dokładnej selekcji zdjęć, które mam poddać retuszowi może okazać się, że 20 to jest Twoja liczba. Wtedy przeznaczeniem jest ten właśnie pakiet.
Gotowe zdjęcia pobierasz z platformy dla fotografów, zawsze możesz domówić dodatkowe ujęcia w cenie od 60 zł/szt.
Jeśli wyrazisz taką chęć, wydrukuję dla Ciebie zdjęcia w formacie 10x15.

Pakiet 15 wybranych ujęć po retuszu

Koszt 790 zł


 

Premium

Jak przy każdej sesji u mnie - czas trwania jest nieograniczony. Szczególnie polecam ten pakiet przy wielu osobach czy też stylizacjach używanych w trakcie sesji, gdzie ilość różnorodnych zdjęć jest duża.
Gotowe zdjęcia pobierasz z platformy dla fotografów, zawsze możesz domówić dodatkowe ujęcia w cenie od 60 zł/szt.

Pakiet 25 zdjęć po retuszu

Koszt 1250 zł

Oferta sesji, które pozwolą Wam zachować prywatne chwile na zawsze.

Gdy już opowiesz mi, jak wyobrażasz sobie swoje wymarzone zdjęcia, omawiamy szczegóły sesji, jak termin i miejsce, otrzymujesz ode mnie e-mail ze szczegółowymi informacjami na temat przebiegu sesji. Materiał składać się będzie z e-booka jak się przygotować do sesji i check listą rzeczy, które zalecam przygotować na sesję. 

Wszystkie zdjęcia, jakie otrzymujesz są poddane mojej autorskiej obróbce, nie udostępniam zdjęć surowych bez obróbki.
Pakiety dotyczą sesji niekomercyjnych, gdzie zdjęcia są do użytku prywatnego. Nie przekazuję licencji na wykorzystanie zdjęć w celach komercyjnych.

Korzystam z profesjonalnej, bezpiecznej platformy do prezentacji Waszych zdjęć tylko Wam, poprzez którą będziecie mogli w prosty sposób komunikować potrzeby związane z każdym z ujęć i zamawiać lub domawiać wybrane ujęcia oraz ewentualne odbitki papierowe, itp.

Za moim pośrednictwem możesz zamówić profesjonalnie wykonane fotoksiązki, zdjęcia drukowane w większych formatach. Posiadam próbniki i przykładowe realizacje dające Ci możliwość optymalnego wyboru.

Galeria on-line z plikami przed obróbką będzie dostępna najpóźniej po 7 dniach od sesji na wspomnianej platformie, do której dostaniecie indywidualny, bezpośredni dostęp na swój e-mail.

  • Czas trwania sesji: bez względu na to na ile zdjęć się zdecydujecie, ja jestem do Waszej dyspozycji tyle czasu, ile będzie konieczne.
  • Ilość stylizacji: nieograniczona w każdym pakiecie.
  • Miejsce dobieramy do potrzeb: plener lub moją propozycją jest zabytkowa willi w Milanówku i jej ogród. Sesje wykonuję w Warszawie, Grodzisku Maz., Pruszkowie, i innych miejscowościach. Dojazd do 30 km od Milanówka w cenie pakietu.
  • Inne usługi: Makijaż nie wchodzi w cenę sesji. Istnieje możliwość skorzystania z usług wizażystki/fryzjerki wg cennika przekazywanego na zapytanie.
  • Dodatkowe zdjęcia: Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć, każde w cenie 60 zł za sztukę. Przy większej ilości indywidualnie podaję ofertę.
  • Zdjęcia przechowuję co najmniej 2 lata.
  • Wyboru jednego, z trzech pakietów możesz dokonać po sesji - gdy ostatecznie zdecydujesz się na ilość zdjęć (nie dotyczy zakupu voucheru prezentowego).
  • Ta oferta dotyczy zdjęć, które nie są przeznaczone do użytku komercyjnego ani biznesowego.

Aby zamówić sesję zadzwoń 692 169 853.lub napisz wiadomość kontakt@malgorzatajasinska.pl 

Do zobaczenia na sesji zdjęciowej!