afirmacje, sracje

with Brak komentarzy

Afirmacje to 💣ściema.

Pozytywne myślenie... też, szczególnie w czasie kryzysu 😤😢
(Ile znasz osób, które po tekście „uspokój się, wszystko będzie dobrze” naprawdę się uspokoiły i w to wierzyły?)

Muszę szczerze powiedzieć, że mnie wkurzają osoby, które wmawiają ludziom, że przez systematyczne, wypowiadanie pozytywnych frazesów w trybie dokonanym bez względu na wszystko, mogą sobie zmienić programy / kody w podświadomości. Tylko mają to mówić codziennie, najlepiej rozwiesić sobie po całym domu i napisać na lustrze i być konsekwentne!

No i tak wmawiasz sobie: opływam w dobrobyt💰 i zarabiam 20 tyś miesięcznie, jestem kochana/y💛, piękna/przystojny😎 czy też 🍀szczęśliwa/y... (tu dopisz swoje) nie działa w większości przypadków, bo podświadomie w to nie wierzymy 😵 Bo gdzie są tutaj emocje?

Nasz mózg coś przetwarza, ale nie czujemy tego w ciele, nie wydzielają się hormony normalne przy takich sytuacjach. Dodatkowo to nie ma prawa zadziałać, gdy czujemy w sobie choć cień negacji, OPÓR.

O tym, że puste rzucanie takich frazesów w trybie dokonanym, nie ma prawa działać pisze sam Murphy w "Potędze Podświadomości", formułowanie tych stwierdzeń musi być bardzo świadome i przemyślane, aby nasz umysł akceptować i w pełni zgadzał się z tym co pragniemy 🙌

Dlatego warto pójść o krok dalej i znaleźć takie stwierdzenie, z który nie można się nie zgodzić.

Znajoma znajomej szuka pracy. Jest niesamowicie świadoma kobieta. Ma 61 lat, jest bardzo aktywna, mieszka przy metrze w Warszawie.
Przeglądając ogłoszenia czuła, że żadne nie jest dla niej.

Koncentrowała się na wewnętrznym BRAKU 🙇

Nieskuteczną afirmacją byłoby powiedzenie: "Mam pracę na warunkach jakie są mi potrzebne".
No nie zadziała, bo ona w to nie wierzy!

To co jest realne to:

"W wielu firmach trwają rekrutacje. Ludzie w każdym wieku mają szansę na znalezienie pracy. Ludzie o moim zdrowiu i kondycji są świetnymi pracownikami".

O tym ostatnio rozmawiałyśmy. Ciekawe kiedy znajdzie pracę?

Leave a Reply